Jdi na obsah Jdi na menu
 


Paraziti ve střevech.

Diagnostika: 

tělo není samostatnou jednotkou, něco překáží.

Břicho je oteklé, měkké. Svaly mírně povolené, pokožka světlejší, než by měla být.

Zahlcené tělo výkaly červů, parazitů, zkažená lymfa, přestává fungovat samočistící proces těla. Svaly přestávají mít sílu.

S jakými červy se můžeme setkat: dělám na diagnostickém přístroji, za poslední dva roky  jsem téměř nikoho neměla zcela bez parazitů- červů. Lékařská vyšetření u nich byla, ale nejsou vždy jednoduchá a také asi finančně náročná, proto se běžně tato vyšetření nedělají. Před 30 léty tak mnoho v lidech  nebyly, dělá to i strava, stres a jsou lidi s celé zeměkoule již zcela slití i paraziti- červy. Takto to ale může být i u zvířat- koní, pejsků atd.

Vietnamci přivezli kdysi svalové červy dlouhé 30-60 cm, žijící ve svalech.Byla to kdysi velká fáma, nakazilo se tím mnoho lidí.Nyní jsme zcela prolití světem a červů již je v lidech mnoho, často zjišťuji i více druhů v jednom těle. Pejskové se odparazitují, přípravků je mnoho, člověk ne. A to, co je na trhu pro lidi je slabé, nebo s vedlejším účinkem. Proč? Protože cizí parazité mají zcela jinou genetiku než původní zdejší a tam nejdříve musím udělat speciální kineziologii, která vyrovná hodnoty vědomí parazita - genomy a teprve potom i do dnů se tito likvidují bylinkami, speciálním jídlem.

Bylinky: dávám třezalku, mátu, lnice, kakost, yzop, lapacho, dobromysl, vrba-větve, list, dubová kůra, atd. - jednotlivě. Čaj se pije týden až měsíc. Množství ? Základ je 3 hrnky denně na lačno. Bylinky i jídlo zde popisované není pro děti do 10 let!

Přitom se dělá jídlo: nastrouhat křen, ředkve, mrkev, celer, červenou řepu,trošku zázvoru, jemně nakrájíme cibuli. Vše se smíchá, dá se s tvarohem - lze přidat sýr - a máme snídani či večeři. V obměnách si takto děláme opět týden i déle.

Na tasemnice to zabírá za 5 týdnů. 

Nebo koření v jídle, pití. Základ je i ve svařeném víně- skořice, hřebíček. 

V tabletách je dodávaný již na čeký trh v lékárnách, nebo Tranzit-dovoz s Ruska. Vše pomáhá jen v braní více dávek, mohou tato kořenící dezinfekce střev zničit na nějakou dobu střevní floru. Jsou jen pro zdravé lidi.

Tablet je nyní na trhu mnoho, ale ne každé na ten či onen druh zabere.

Červy dlouhodobě v těle mohou způsobit rakovinu lymfatických uzlin kdekoli v těle, vylučují silné chemické látky, zabíjí lidské buňky tam, kde projdou. Je nutné se jich zavčas zbavit!

Člověk se stává mrzutým, zlým, útočným.

Léčbu musí udělat všichni doma, je nutné dbát na zvýšenou hygienu- zárodky mohou zůstat v koberci, posteli. 

Doporučuji! sůl dát do polštářku-cca 1 kg a dát pod plachtu na noc. 

Sůl aktivuje ledviny a urychlují proces k léčbě a vyčištění těla od parazitů.

Do čajů přidáním citronu také urychlíme léčbu. Citron ani šůl nejsou pro mnohé parazity k jejich životu. 

Nutné: pít čaje na dodání vápníku do těla, paraziti kyselí tělo, odebírají vápník. Bylinky jsou- sedmikráska, světlík, čekanka kořen, řebříček atd.

Stačí si vzít šálek na den.

Máte-li vy s nějakou podobnou léčbou zkušenosti, napište mi, můžeme připsat. 

Pokud budete tuto kůru absolvovat a změní to vše u Vás k lepšímu, také napište.

Esence na parazity: musí být jen čisté, od firem s zárukou, dává se několik kapek grepu do vody, čaje 3 x denně. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář